Здоровим бути модно!

ЗапорізькийрайонСаме під таким гаслом у м. Мелітополь завершився перший етап обласної спартакіади серед міст і сільських районів області з трьох видів спорту: спортивні сім’ї, шахи та волейбол (чоловіки).

Шахи. Від збірної району виступали Василь Підойма та Михайло Продан з Біленького. Грали 12 команд. Всього шість турів, з них – 4 перемоги, 1 нічия та один програш, який все ж не завадив нам увійти до десятки.

Волейбол. Всі сільські райони виставили молодіжні команди. Наша команда складалася наполовину з ветеранів, яку очолив переможець районної спартакіади Олексій Мазний. Волейболісти теж дали залікові очки.

Другий етап спартакіади розпочнеться через два місяці, 5-7 червня у м. Приморськ. У програмі змагань пляжний волейбол (2 чоловіків плюс 2 жінки); настільний теніс (2 чоловіків плюс 1 жінка); легкоатлетичний крос (2 чоловіків плюс 2 жінки): дистанція для чоловіків 1500 м, для жінок – 1000 м; спортивне орієнтування (4 спортсмена незалежно від статі).

У квітні плануємо провести легкоатлетичний крос, а також змагання з пляжного волейболу та настільного тенісу. Увага! Всі бажаючі взяти участь у відбіркових чи фінальних змаганнях телефонуйте за номером: 050-362-55-64.

 

**** **** ****

Нещодавно відбулися районні змагання спортивних сімей, де відзначилися по три сім’ї з Правобережжя та Лівобережжя. Та вперше за останні роки нам не вдалося залучити до збірної жодного призера першості району. Обласні змагання – перший вид обласної спартакіади серед міст і сільських районів області, і підготовка команд має бути належною. Та вихід був знайдений. До змагань залучили наступну команду за призерами з Лівобережжя - сім’ю Самарських.

Батько Євген – електрик, мати Юлія - працівник КБ «Прогрес», донька Катерина навчається у 4 класі Малокатеринівського НВК «Мрія». Родина і раніше брала участь у наших змаганнях, були призерами, тож із задоволенням погодилися нам допомогти. На обласній спартакіаді відповідальна родина добре проявила себе і посіла особисте почесне IV місце, а в командному заліку – III місце.

Участь в обласній спартакіаді відбулася за підтримки вже відомого молодіжного об’єднання «Моє майбутнє», яке очолює благодійник Анатолій Казанцев. Дякую сім’ї Самарських за участь у змаганнях та спортінструктору КЗ ФСК «Колос» Олександру Висоцькому - за належну підготовку родини до спартакіади.

Микола ЗЕМЛЯК.Создан 09 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником