Тато, мама, я - спортивна сім'я

Запорожский районСпортивні сім'ї району майже завжди серед призерів обласних змагань, двічі змагалися на республіканських змаганнях. Цього року районні змагання проводилися в Петрополі та смт Балабине. Разом з відділом освіти, молоді та спорту РДА, КЗ ФСК "Колос" здійснили чималу роботу з їхньої підготовки та проведення.

Так, у змаганнях взяли участь по шість команд. Петропільська зона: сім'ї Коваленків та Риженків з Миколай-Поля; Кривцових та Соколянських - з Петрополя; Соцелюків та Логачових - з Нового Запоріжжя. Балабинська зона: сім'я Самарських з Малокатеринівки; Бережних та Спичка - з Балабиного; Варламових, Слюсарів та Портнових - з Кушугуму. Змагання проводилися з чотирьох естафет. Сума балів у кожній естафеті визначала загальне місце команди-сім'ї.

У своєму виступі голова КЗ ФСК «Колос» Микола Земляк наголосив, що це відбіркові змагання, а переможці поїдуть позмагатися до Мелітополя на обласну спартакіаду.

 На спортивний захід завітали і почесні гості - Анатолій Казанцев та Яків Пітоня. Довідавшись, що змагатимуться діти, вони приготували для спортсменів солодощі та квіти. Анатолій Казанцев очолює молодіжне об'єднання «Моє майбутнє». У своєму виступі він розповів про співпрацю з різними організаціями нашого району. Ще один благодійник - Яків Пітоня - очолює благодійний фонд «Роби добро». Дуже важливо, що ці організації разом з депутатською групою облради «Громада» тісно співпрацюють і націлені на надання допомоги нашому району. Ще до змагань депутат облради

Олексій Чухрай, розповідаючи про «Громаду», зауважив, що співпраця цих організацій внесе бажані зміни щодо активізації здорового способу життя мешканців району. Тож будемо сподіватися, що це лише початок плідної співпраці.

За сумою балів переможцями стали: в Петрополі - сім'я Коваленків (батько - Сергій, мати - Тетяна, донька - Альбіна) з Миколай-Поля. Друге місце - у сім'ї Соколянських з Петрополя, третє - у сім'ї Риженків з Миколай-Поля (на фото).

У смт Балабине перемога дісталася сім'ї Слюсарів (батько - Володимир, мама - Тетяна, син - Микита) з Кушугуму. Друге місце - у сім'ї Спичка з Балабиного, третє - у сім'ї Варламових з Кушугуму.

Переможці та призери на­городжені дипломами, медалями, солодощами та ін.

Треба відзначити добре підготовлену до змагань матеріальну базу навчальними закладами. Дякуємо за допомогу у проведенні змагань директорам шкіл та вчителям фізкультури.

Микола КРАЯНИН. Создан 26 мар 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником