Привітання з весною.

м.ТокмакЗ приходом весни відчувається, як пробуджується Земля і все навколо надихається силами та енергією природи, не залежно від того, що відбувається в світі. «Весна пробуджує природу, весна пробуджує серця» - писав Т.Г.Шевченко, зараз особливо цього хочеться.

 

Доки людина відчуває чужий біль — вона людина. Тому, якщо є можливість, точніше сказати — бажання (хто має бажання, той знайде можливості), допомагати людям, які опинились в скруті - треба це робити на ділі. З перших днів страшних подій, які знесилюють нашу країну, небайдужі до чужого горя, люди допомагають тим, кому це потрібно. Є волонтери, які допомагають нашим солдатам зі Збройних сил України, є ініціативні групи, які надають допомогу вимушеним переселенцям з Донецької та Луганської областей. В тому і є сила і дух нашого народу — у підтримці і взаємодопомозі.

 

Будь-якій людині приємно отримувати подарунки та чути теплі слова, тому представники ініціативної групи з надання допомоги вимушеним переселенцям на території м.Токмака вирішили підбадьорити дівчат з категорії переселенців, а саме мамочок-одиначок та тих, в кого дітки до трьох років, також, в нас є молода жінка, яка ось-ось стане мамою ще одного українця! Залучившись підтримкою громадської організації «Молодіжне об’єднання «Моє майбутнє»», ми запросили дівчат до управління соціального захисту населення Токмацької міської ради і разом з його начальником Ігорем Мащенко, привітали дівчат теплими словами та солодкими подарунками. За збігом обставим, напередодні вдалося отримати допомогу від однієї з релігійних організацій UNDP Україна(це відбулося завдяки нашим колегам-волонтерам з Мелітополя) у вигляді комплектів теплого верхнього одягу, частину яких адресно передали в руки вимушеним переселенцям, а частину — можна було вільно забрати в штабі надання допомоги, який створено на базі управління соцзахисту.

 

 

 

 

Прес-центр Токмацької міської молодіжної ради.Создан 16 мар 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником