Новорічний турнір з волейболу серед сільських команд

Веселовский район

27 грудня 2014 року в приміщенні Веселівської ДЮСШ, при підтримці благодійного фонду «Роби добро» проведено новорічний турнір з волейболу серед сільських команд Веселівського району. У турнірі прийняло участь 5 команд. Ігри проходили за коловою системою.

Учасниками турніру були команди: с.Гоголівка, с.Новоуспенівка, с.Зелений Гай, с.Відродження (Мелітопольського району), «група здоров’я-1».

Всі ігри видалися цікавими та напруженими. В результаті змагань чемпіоном турніру стала команда с.Гоголівки, срібним призером с.Відродження, а на третьому місці «група здоров’я-1». Склад команди переможців: Лебеденко Юрій, Бабаян Андрій, Цап Федір, Цап Петро, Кушнір Олексій та Кушнір Микола. Призери нагороджені грамотами, а переможці кубком від Благодійного фонду «Роби добро».

М. Козюра

Создан 13 янв 2015