Відкритий урок танцювальної студії «Атмосфера»

Украина

Танці – чудова альтернатива будь-якому виду спорту і навіть більше ніж альтернатива, адже це і рух, і пластика, і любов до музики одночасно.

З жовтня місяця на території селища розпочала свою роботу танцювальна студія «Атмосфера» під керівництвом хореографа Ібатулліної В.А. Заняття проводяться у хореографічних класах Веселівської районної різнопрофільної гімназії та Веселівського РБК.

Головною особливістю студії є те, що хореографічний керівник не встановлює жорстких умов відбору дітей. Кожна дитина чи дорослий має можливість ходити до танцювальної студії «Атмосфера».

На сьогоднішній день в студії займаються сім груп різного віку: дитячі групи 6-7 років, 8-9 років, 10-11 років, 12-13 років, 14-18 років та 18 років і старші.

21 грудня всі бажаючі мали змогу побачити плоди праці керівника студії та вихованців на відкритому уроці, який відбувся в приміщенні Веселівської ДЮСШ.

З самого початку вихованці студії продемонстрували групову розминку, потім кожна з груп показала свій виступ. Більшість дітей мали перший досвід виступу перед великою кількістю глядачів, тому трохи нервували та хвилювалися. Проте, хвилювання учнів студії та керівника, не завадило здивувати та викликати масу чудових емоцій у глядачів танцювальними номерами в сучасних стилях: хіп-хоп, контемп, елементи сальси, стилізованого народного танцю.

І як бачимо немає для танцю вікових обмежень, головне бажання та виконання всіх настанов керівника-хореографа, так як наймолодшому учаснику студії 3 роки, а найстаршому 62.

Хочеться сказати слова вдячності директору Веселівської районної різнопрофільної гімназії Кривко І.О. та директору Веселівського районного будинку культури Дяченко Н.В. за змогу займатися в приміщеннях ваших закладів та благодійному фонду «Роби добро» за допомогу в проведенні відкритого уроку.

Керівництво студії запрошує до занять всіх бажаючих.

Прес-центр танцювальної студії «Атмосфера»

Создан 25 дек 2014