Передноворічний турнір з баскетболу серед дівчат

Веселовский район

14 грудня у спортивному залі ДЮСШ відбувся передноворічний турнір з баскетболу серед дівчат. У змаганнях приймали участь дві команди з Веселівської ДЮСШ, команда з села Трудове Мелітопольського району та студентки з Мелітопольського педагогічного університету. Всі ігри проходили досить напружено і в результаті чемпіонками турніру стали дівчата з команди ДЮСШ – 1, на другому місці ДЮСШ – 2, на третьому дівчата з педуніверситету.

Переможцями змагань та віце-чемпіонками стали Тарасенко Оля, Стойкова Ліза, Дергачова Анжеліка, Шило Настя, Башлай Оля, Харчина Соня, Нестеренко Руслана, Нестеренко Поліна, Рябець Таміла, Шека Аня, Галдіна Женя, Ярощук Ріта, Дубенець Марина, Рахліна Аня та Жеронкіна Лєра.

До речі у двобої між двома командами ДЮСШ різниця склала два очки на користь першої команди.

У команді ДЮСШ – 2 кращою названа Ярощук Ріта, у колективі ДЮСШ – 1 Стойкова Ліза, а найкращою на турнірі визнана баскетболістка першої команди ДЮСШ Тарасенко Оля.

Змагання пройшли за підтримки благодійного фонду «Роби добро»

Директор ДЮСШ Козюра Ю.

Создан 24 дек 2014