«До Дня Збройних Сил України»

Веселовский район

В ДНЗ «Веселівський ПАЛ» відбувся місячник оборонно-масової роботи, присвячений 23-й річниці Дню Збройних Сил України.

Згідно програми місячника були випущені плакати до цього свята. Бібліотекарем Центральної районної бібліотеки Кожевніковою Тетяною Іванівною був проведений урок мужності «На варті миру і щастя». Проводились зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Учні ліцею надали волонтерську допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни, ветеранам праці та людям похилого віку. Учні ліцею відвідали краєзнавчий музей в смт.Веселе. Напереродні свята дівчата 23 групи (спеціальність «Кухар; кондитер») провели чудовий концерт «Вітчизна слави і доблесний край». За підтримки фонду «Роби добро» і відділом освіти, молоді та спорту Веселівської РДА були проведені змагання з військово-прикладних видів спорту. Вищеназвані організації підтримують учнів ліцею і надають їм матеріальну допомогу. Велика подяка їм за це !

Заст.директора з НВР

ДНЗ «ВПАЛ» Т.М.Демідкова