Функціональні обмеження дітей – це не вирок.

Веселовский район

Зараз, практично перед кожним із нас, особою чи організацією, постає проблема вибору власної ролі стосовно дітей із функціональними обмеженнями та інвалідів з дитинства: пройти мимо, чекати, що хтось їм допоможе або шукати реальні шляхи допомоги.

Веселівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та управління соціального захисту населення райдержадміністрації не стоять осторонь від цих проблем.

Особливої уваги в реалізації напрямку соціальної підтримки дітей з функціональними обмеженнями та інвалідів з дитинства заслуговує колективна робота, а саме, організація конкурсів – виставок, доброчинних акцій, свят.

Саме тому, з метою привернення уваги суспільства до проблем інвалідів, формування рівного ставлення до них та допомоги розвинути їм творчі здібності, 3 грудня організовано та проведено виставку творчих робіт дітей – інвалідів та інвалідів з дитинства „Ми все зможемо”, де було представлено творчість талановитих майстринь: поробки, малюнки, м’які іграшки, вироби з бісеру тощо. Усі роботи були яскраві та дуже талановиті, наповнені світлом та надією. Але свято на цьому не закінчилося. Всіх учасників виставки та їх батьків запрошено до святкового столу, де вони мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом та зарядитися позитивом.

Також особливої подяки заслуговує благодійний фонд „Роби добро”, який небайдужий до проблем дітей з обмеженими можливостями та інвалідів з дитинства і надав учасникам виставки заохочувальні подарунки.

Веселівський районний центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді

Создан 09 дек 2014