ЛІЦЕЙ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Веселовский район

В приміщенні Веселівського ПАЛ в рамках святкування Дня студента, за підтримки благодійного фонду «Роби добро» пройшов традиційний спортивний фестиваль «Ліцей за здоровий спосіб життя».

Студенти Веселівського ліцею змагалися у трьох видах: шашки, шахи та армрестлінг, як серед дівчат так і серед юнаків.

У шахах серед юнаків на першому місці Нежурко Дмитро, друге посів – Смішко Андрій, третє – Мартинов Анатолій. У дівчат: чемпіонкою стала – Соболєва Наталя, друге місце - Ремез Анастасія, бронзова нагорода у Лещенко Сніжани.

Чемпіоном у шашаках серед юнаків став Бєлка В’ячеслав, друге місце посів Волін Олександр, третє місце у Бовкуна Валентина. У дівчат на третьому місці Зиба Карина, срібна нагорода у Корвєгіної Анн а чемпіонкою стала Шахалова Олена.

Армрестлінг юнаки вагова категорія до 70 кг: 1 місце – Мартинов Анатолій, 2 місце – Дін Олександр, 3 місце – Довгань Микола. Вагова категорія до 80 кг: 3 місце – Раполов Олександр, 2 місце – Корнілов Максим, 1 місце – Вакула В’ячеслав. Вагова категорія до 90 кг.: 3 місце – Галанов Василь, 2 місце – Яловий Роман, 1 місце – Черкашин Володимир.

У армрестлінгу серед дівчат на першому місці – Рощін Аліна, на другому – Рязанова Юлія, на третьому – Корвєгіна Аліна.

Всі переможці та призери отримали нагороди. Студенти ліцею висловлюють подяку за постійну допомогу благодійному фонду «Роби добро».

М. Козюра

Создан 08 дек 2014