Конкурс малюнків «Моя перша вчителька»

Акимовский район



З метою виховання любові і пошани до вчителя, шанування його праці  Якимівською районною молодіжною організацією спільно з відділом освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації при підтримки Благодійного фонду «Роби  Добро» був проведений конкурс малюнків «Моя перша вчителька» серед учнів першого класу шкіл Якимівського району до дня вчителя. З 21 школи Якимівського району участь взяли і надали свої роботи  згідно умов конкурсу 10 шкіл.

01 жовтня 2014 року були підведені підсумки конкурсу, який проходив в період з 15  вересня по 26 вересня 2014 року.

Журі було складно обрати переможців, оскільки кожна робота була по-своєму цікава і незабутня. Малюнок ніс свій сенс, любов і тепло, яке вклав учень. «Юні художники, справжні таланти підростають в Якимівському районі», - такі  думки відвідували кожного члена журі, коли розглядали малюнки хлопчиків та дівчат.

Склад переможців:

Місце

Назва закладу освіти

Прізвище, ім’я учня

Керівник

1

І

НВК «Якимівська гімназія»

Костандова Софія

Осмоловська Л.П.

2

ІІ

Литвиненко Кирило

Осмоловська Л.П.

3

ІІІ

Мірошниченко Аделіна

Осмоловська Л.П.

4

І

Якимівська ЗОШ №1

Кропивницька Христина

Хоменко Н.Р.

5

ІІ

Черникова Єлизавета

Севоднєва М.Г.

6

ІІІ

Букша Дарина

Хоменко Н.Р.

7

І

Азовська ЗОШ

Матвіець Катерина

Вишнивецька І.О.

8

ІІ

Жарик Данило

Вишнивецька І.О

9

ІІІ

Кудряшов Вадим

Вишнивецька І.О

10

І

Вовчанська ЗОШ

Арушанян Млієна

Мартиненко Л.К.

11

ІІ

Пакулець Ксенія

Мартиненко Л.К.

12

ІІІ

Оганисян Аліна

Мартиненко Л.К.

13

І

Горьківська ЗОШ

Коваленко Євгеній

Савіна М.М.

14

ІІ

Салаєва Мариям

Савіна М.М.

15

І

Давидівська ЗОШ

Тихомирова Ксенія

Фариник Ж.А.

16

ІІ

Волобуєв Михайло

Фариник Ж.А.

17

ІІІ

Волобуєв Максим

Фариник Ж.А.

18

І

Ленінська ЗОШ

Петроченко Данило

Баринова О.В.

19

ІІ

Бабенко Олександра

Баринова О.В.

20

ІІІ

Енгель Єлизавета

Баринова О.В.

21

І

Переможненська ЗОШ

Юрчук Ганна

Лісовець С.А.

22

ІІ

Окончик Віолета

Лісовець С.А.

23

ІІІ

Безгінов Костянтин

Лісовець С.А.

24

І

Чорноземненська ЗОШ

Єнгаличева Софіна

Палій С.В.

25

ІІ

Старшов Володимир

Палій С.В.

26

ІІІ

Ібрагімов Дмитро

Палій С.В.

27

І

Шелюгівська ЗОШ

Коваль Артем

Бражко Н.В.

28

ІІ

Круть Богдан

Бражко Н.В

29

ІІІ 

Безсонова Аліна

Бражко Н.В

 

 

Автор: Н. Єлизаренко 

 

 



Создан 08 окт 2014



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником