День фізичної культури та спорту

Веселовский район

Організовано провели спортивні змагання до Дня фізичної культури і спорту в ДНЗ «Веселівський ПАЛ». У змаганнях з волейболу серед дівчат при-ові місця розподілились так: І місце - 15 група, ІІ місце - 23 гру-па, ІІІ місце - 43 група.

У змаганнях з міні-фут-болу на першому місці ко-манда 16 групи; на друго-му - спортсмени 11 групи, на третьому - футболісти 21 групи.

У змаганнях із стрибків у довжину з розбігу в осо-бистому заліку серед дів-чат та юнаків чемпіонами стали: Шахалова Олена із 13 групи з результатом 3м 76см і Шумілов Віталій З 16 групи - 5м 62см. На дру-гому місці Корвегіна Ган-на, 15 група - 3м 65см і Ребенок Микола, 11 група - 4м 90см. Із третім ре-зультатом у змаганнях пе-ремогли Рєзанова Юлія, 23 група - 3м 64см і Гузієв Ігор, 21 група - 4м 75см.

У змаганнях із присі-дання перемогла Рєзанова Юлія - 23 група. З пока-зовим виступом свою май-стерність із стрітворкауту продемонстрував учень 11 групи Довгань Микола.

Змагання пройшли при підтримці благодійного фонду «Роби добро».

Ю. Бєліков, викладач фізичної культури

Создан 19 сен 2014