Як відзначили День Конституції України та День молоді

Приазовский район

27 червня 2014 року у Приазовському районі відзначили одразу два свята – День Конституції України та День молоді.

Зі святом мешканців району привітали голова райдержадміністрації В.М. Сухіна, голова районної ради В.П. Шершнєв, голова громадської молодіжної організації «Молоді регіони» А.Нарбеков та член молодіжного парламенту Ю.Пенжерова. В промовах усіх виступаючих відслідковувалася оснвна лінія – лінія необхідності збереження єдності України, мирного врегулювання всіх суперечливих питань та злагодженої і наполегливої праці усіх громадян на благо нашої держави.

Грамотами райдержадміністрації та районної ради за плідну працю, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у суспільне життя району були нагороджені керівники та представники підприємств, установ та організацій.

Обдарована молодь району отримала дипломи  за високий професіоналізм, значні досягнення у професійній діяльності та з нагоди святкування Дня молоді.

В цей же день були вручені дипломи учасникам районного фестивалю-конкурсу «Океан творчества» та конкурсу «Открой себя миру».

Після урочистостей до свят глядачів чекав святковий концерт від молодих виконавців та молодіжних творчих колективів. Учасники концерту зарядили публіку позитивною енергетикою молодості та гарним настоєм.

Під час фінальної композиції  - авторської пісні «Делай добро», сцену прикрасили феєрверки-фонтани та у повітря були випущені китайські повітряні ліхтарики у формі сердець на знак єдності України миру та злагоди на нашій землі.

Концерт відбувся за сприянням народного депутата України А.В. Пшонки

Создан 08 июл 2014