Пляжний волейбол до Дня молоді

Веселовский район

В рамках відзначення Дня Конституції України та Дня молоді 28 червня на території КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів № 1» за підтримки народного депутата України А.В. Пшонки пройшов відкритий районний турнір з пляжного волейболу серед чоловіків та дівчат.

У чоловічих змаганнях прийняло участь 8 команд, в жіночих 5.

Змагання видалися досить видовищними та цікавими, результат кожної гри був непередбачуваним.

Чемпіонами у чоловічих змаганнях стала пара Кікоть Роман та Фомкін Артем, срібними призерами – Фуклєв Віталій та Чупров Ігор, бронзові нагороди отримали Цап Федір та Козюра Михайло.

В жіночих змаганнях, де ігри проходили за коловою системою, на третьому місці – Лебеденко Юлія та Сочкова Наталія, на другому – Полозок Поліна та Носуленко Катерина, чемпіонками стала пара з смт Михайлівки – Куракіна Ольга та Куракіна Олена.

Всі призери були нагороджені призами від народного депутата України.

Прес-центр  Веселівської районної організації «Молоді регіони»

Создан 02 июл 2014