СПАРТАКІАДА З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ – 2014

Веселовский район

8 травня на честь свята Великої Перемоги за підтримки народного депутата України А.В. Пшонки, у нашому районі традиційно відбулася спартакіада з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Спортивний захід відкрила святкова хода збірних команд, учасників змагань. Під звуки спортивного мар-шу, на площі біля районного Будинку культури та дозвіл-ля пройшло урочисте відкриття спартакіади, на якому голова райдержадміністрації Куковинець І.М. та голова районної ради ветеранів Орел В.П. привітали юних спортсменів зі святом спорту, здоров’я і краси.

Спартакіада пройшла на високому організаційному рівні. Програма змагань передбачала біг 100м, 400м, 800м, стрибки в довжину, естафету 4х100м.

У заході взяли участь 15 збірних команд району, які продемонстрували високий рівень фізичної підготовки, любов до спорту, невгасаючу енергію, повагу до супер-ників та неймовірну жагу до перемоги.

У кожному виді програми визначені переможці зма-гань в особистій та командній першості. Так, кращими у особистій першості стали: у 100- метровому бігу серед юнаків та у стрибках в довжину – Поляков Ілля, учень КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів», серед дівчат у бігу на 100 та 400м - Тарасенко Ольга, учениця районної різнопрофільної гімназії; у бігу на 800м переміг  Чика-ренко Станіслав, учень КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ сту-пенів №1»; у стрибках у довжину серед дівчат першою стала Бєляєва Вікторія, учениця КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»; у естафеті серед юнаків перемогла команда КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів», серед дівчат - команда різнопрофільної гімназії.

За підсумками журі найкращі результати в спартакіаді з легкої атлетики серед загальноосвітніх навчальних зак-ладів показала збірна команда районної різнопрофільної гімназії, яка посіла І місце, на другому місці – команда КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», почесне ІІІ місце здобула команда КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступе-нів».  Вітаємо переможців та бажаємо їм здоров’я, нев-гасаючого спортивного азарту і нових спортивних до-сягнень!

Создан 16 мая 2014