Спорт для всіх – спільна турбота

Веселовский район

З 01 по 30 квітня проходив Всеукраїнський місячник по впорядкуванню спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота».

Веселівський район також активно прийняв участь у даному заході. За даний період часу впорядковано 21 спортивний майданчик, прийняло участь 128 чоловік.

Прибрано майданчики по всіх загальноосвітніх навчальних закладах, зібрано сміття, пофарбовано існуючий спортивний інвентар.

Громадською організацією «Молоді регіони» за підтримки народного депутата України Пшонки А.В. організовано суботники на території сіл Чкалово, Зелений Гай та Гоголівка.

Учнями загальноосвітніх закладів Веселого наведено порядки на Веселівському центральному стадіоні.

Покошено траву та розмічено всі функціонуючі футбольні поля в районі з метою популяризації футболу серед молоді.

Веселівська районна громадська організація «Молоді регіони» висловлює подяку народному депутату України Пшонці А.В. за надану допомогу у проведенні місячника та постійну підтримку молоді у Веселівському районі.

М. Козюра

Создан 25 апр 2014