Мрії збуваються, особливо коли є кому протягнути руку допомоги

Веселовский район

Ніколи не здаватись. Саме за таким принципом живе молода веселівська поетеса Юлія Котляр. Не маючи можливості вільно пересуватися, Юлія виявила в собі талант писати вірші. Користуючись саме цим своїм даром, дівчина впевнено крокує по життю, викладаючи побачене та свої думки у римованих рядках на папері. Ось так, крок за кроком, у Юлії назбиралось віршів на цілу збірку. А втілити дівочу мрію в життя допоміг юній поетесі народний депутат Артем Пшонка. На цьому тижні його помічник Анатолій Казанцев зустрівся із Юлією та вручив їй її першу віддруковану збірку з віршами та побажав не зупинятись на досягнутому.

Создан 23 апр 2014