Обласний турнір з вільної боротьби

Запорізька область

05 квітня у спортивному залі Веселівської ДЮСШ у залік обласної спартакіади серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» Запорізьким ФСТ «Колос», відділом освіти, молоді та спорту, Веселівською ДЮСШ, за підтримки народного депутата України А.В. Пшонки було проведено обласні змагання з вільної боротьби.

У змаганнях приймали участь юні борці з Кам’янко-Дніпровського, Василівського,  Чернігівського, Приморського, Приазовського, Веселівського, Токмацького, Бердянського, Мелітопольського, Михайлівського районів та м.Запоріжжя.

До призерів даного турніру увійшли і наші учні Веселівської ДЮСШ: 1 місце у Ариніна Едуарда (вагова категорія 42 кг) та Маслюка Олександра (100 кг.), 3 місце вибороли Гапонов Станіслав (42 кг) та Тополь Катерина (44 кг.)

Всі призери та чемпіони змагань були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними значками ФСТ «Колос».

М. Козюра

Создан 07 апр 2014