Відкритий районний турнір з баскетболу

Веселовский район

9 березня у  спортивному залі Веселівської ДЮСШ відбувся відкритий районний турнір з баскетболу серед молодших дівчат присвячений жіночому святу 8 березня.  У змаганнях взяли участь 4 команди: Калинівська, Чкалівська, Широківська школи та команда Веселівської ДЮСШ.

В результаті змагань чемпіонами стала команда ДЮСШ. Ось хто захищав честь колективу: Васильківська Альбіна, Положекнова Олена, Гершеля Юлія, Попова Анастасія, Кочергіна Єлизавета, Тарасенко Юлія, Рябець Таміла, Нестеренко Поліна з районної гімназії  та Бєлікова Тетяна з Веселівської школи № 1. На другому місці турніру дуже хороша команда зі Чкалівської школи (вчитель Білий І.І.) на третьому місці команда Широківської школи (вчитель Михальчук О.Д.). Оргкомітетом змагань були визначені кращі гравці. У команді Калинівської школи Ахрєменко Маргарита, у команді Широківської школи Копачинська Яна, у команді Чкалівської школи Чуб Катерина, у комаді ДЮСШ Бєлікова Тетяна. Найкращою на турнірі була визнана Кочергіна Єлизавета.

Дякуємо за допомогу у проведенні турнірі нашому народному депутату А.В. Пшонці, котрий завжди підтримує молодь Веселівщини.

Прес-центр  Веселівської районної організації «Молоді регіони»

Создан 17 мар 2014