Першість Веселівського району з волейболу серед сільських територій

Веселовский район

Весінній сезон веселівські спортсмени зустріли чудовим спортивним святом, яке організовано громадською організацією «Молоді регіони»            за підтримки Народного депутата України А.В. Пшонки.

01 березня у стінах Веселівської ДЮСШ пройшла першість району з волейболу серед сільських команд. Прийняло участь 5 команд: с.Зелений Гай, с.Гоголівка, с.Новоолександрівка, с.Новоуспенівка та  волейболісти з с.Широкого.

Ігри  турніру проходили за коловою системою, всього зіграно 10 ігор. Кожна команда прагнула завоювати чемпіонство, тому всі ігри були цікавими та напруженими.

Чемпіоном першості стала команда с.Гоголівки, срібними призерами новоолександрівські спортсмени, а на третьому місці с.Новоуспенівка.

Прес-центр  Веселівскої районної організації «Молоді регіони»

Создан 03 мар 2014