Традиційний турнір присвячений Дню захисника Вітчизни

Веселовский район

21 лютого в приміщенні Веселівського ПАЛ за підтримки народного депутата України А.В. Пшонки пройшов турнір з волейболу серед юнаків, присвячений Дню захисника Вітчизни.

Прийняло участь 6 команд, ігри проходили за олімпійською системою. В результаті змагань на третьому місці 11 група, срібним призером стали юнаки з 17 групи, а чемпіоном турніру стала команда 31 групи.

Прес-центр  Веселівскої районної організації «Молоді регіони»

Создан 27 фев 2014