Баскетбол присвячений Дню захисника Вітчизни

Веселовский район

25 лютого у спортивній залі Веселівської ДЮСШ за підтримки народного депутата України А.В. Пшонки пройшов турнір з баскетболу серед чоловіків вікової категорії 25+, присвячений Дню захисника Вітчизни.

На початку турніру спортсмени вшанували пам’ять загиблих під час протистояння в Києві хвилиною мовчання. Молодь Веселівщини виступає за збереження миру в Україні.

Прийняло участь 4 команди, на відкритті спортивного свята учасників привітали теплими словами дівчата баскетболістки Веселівської ДЮСШ, а потім і зіграли з кожною командою, продемонструвавши майстер-клас з баскетболу.

В результаті змагань на першому місці команда з с.Гоголівки, на другому баскетболісти з Новоуспенівки, а на третьому спортсмени з Широкого.

Оргкомітет

Создан 27 фев 2014