Михайловский район

15 лютого спортивний зал Михайлівського ВПУ гостинно приймав юних майстрів «Малої ракетки». Вже 46 років поспіль турнір на приз героя-земляка І.А. Найдьонова збирає кращих з кращих тенісистів району. Всі спортсмени завжди з нетерпінням чекають ці змагання, наполегливо тренуючись на протязі року. Вони приїздять продемонструвати свою майстерність, а також побачити та повчитись майстерності у своїх суперників. А головне, з вдячністю вшанувати пам'ять про героя-земляка І.А. Найдьонова – льотчика, який загинув захищаючи мирне небо від німецько-фашистських загарбників.

Всі учасники змагались по трьом віковим підгрупам. У старшій підгрупі (1996-1998 рр.) впевнену перемогу здобув Марчук Олександр (ЗОШ №3). Поступившись лише переможцю, друге місце посів Гнідий Павло (ЗОШ №3).На третьому місці представник с. Плодородне Іван Запривода (учень ВПУ).

Серед дівчат в старшій віковій підгрупі перше місце завоювала Олена Бойко (ВПУ), друге місце зайняла Катерина Стадніченко (Михайлівський НВК «Гімназія»). На третьому місці опинилась Масна Олена (ВПУ).

В середній віковій підгрупі (2000-2002 рр.) серед хлопців переміг Максим Настін (ЗОШ №3). Другим став представник м. Дніпрорудне Петров Сергій, на третьому місці Сергієчко Вадим з Василівки.

Серед дівчат цієї підгрупи основна боротьба за призові місця розгорнулася між однокласницями ЗОШ №3. Переможницею тут стала Юлія Лукашук. На ІІ місці Анна Конєва, а на ІІІ – Зражевська Вікторія.

У молодшій підгрупі (2003 і молодші) І місці зайняв Волоха Антон (ЗОШ №2). На другому місці – Харічкін Максим (м.Запоріжжя), третє місце посів Дмитро Ковальов (Михайлівський НВК «Гімназія»). Слід відзначити, що два останні призери були наймолодшими (2005 р.н.) учасниками турніру, а у Ковальова Дмитра це був дебют на таких серйозних змаганнях. І він з гідністю витримав цей іспит.

Всіх призерів було нагороджено медалями та грамотами від НДУ Артема Пшонки.

Наприкінці змагань гостинні господарі змагань почастували всіх учасників та вболівальників солодощами та гарячими напоями, чим ще більше підняли настрій всіх присутніх.

Підтримала турнір і відома всім спортсменам в районі громадська організація «Молоді регіони», яка функціонує під патронатом народного депутата України Артема Пшонки. Представник організації передав вітання учасникам змагань від Артема Вікторовича та побажав юним майстрам «Малої ракетки»  подальших перемог, а кому не пощастило цього разу, не засмучуватись, а наполегливіше тренуватись, та досягати поставленої мети.

Тенісисти висловили велику вдячність дирекції та педагогам фізвиховання ВПУ, а також всім небайдужим до спорту, хто допоміг в організації та проведенні змагань.

Тренер ДЮСШ Малик Н.Ф.

Создан 20 фев 2014