Різдвяне спортивне свято під патронатом народного депутата України А.В. Пшонки

Акимовский район

3-4 січня 2014 року відбувся  третій різдвяний турнір під патронатом народного депутата України А.В. Пшонки.

В п'ятницю 3 січня  спортивному залі ДЮСШ пройшли змагання з настільного тенісу та шахів. 1 місце у змаганнях з настільного тенісу зайняв Артем Лубко, 2 – посів Самофалов Сергій, третє – Беккауер Владислав.

В суботу 4 січня в спортивному залі ДЮСШ змагались волейболісти а  на стадіоні „Колос” проходили змагання з пауерліфтінгу, армреслінгу, армліфтінгу та шашок-64. В змаганнях з волейболу 1 місце посіла команда Якимівки, 2 – місце за гостями з селища Фруктове, 3 місце команда «Лиман» Радивонівської сільської ради.  Найсильнішими серед шахістів та шахматистів стали Чайкін Василь, Доненко Валерій, Бабов Сергій та Бабов Володимир. Призові місця в силових видах змагань зайняли Лукашенкова Ганна, Халілов Мурат, Халілов Палат, Усачов Дмитро, Кривобоков Михайло, Рєднікін Артем, Хорошун Денис, Дегтяренко Віталій.

В спортивному святі прийняли участь майже 100 спортсменів з Якимівки, Новоданилівської, Радивонівської, Чорноземненської, Охримівської сільських рад. На турнір також були запрошені і гості; важкоатлети  з Мелітополя та волейболісти з с. Фруктове.

Привітати спортсменів зі святом та вручити призи (кубок, медалі, грамоти та солодощі) від народного депутата України А.В. Пшонки,   голова Якимівської районної ради Г.В. Подольний  і депутат Якимівської районної ради, керівник районної організації „Молоді Регіони” О.М. Тимків.

Організатори турніру висловлюють подяку помічнику народного депутата України А. В. Пшонки  Казанцеву А.О. за постійну допомогу і  підтримку в організації турнірів та змагань.

Директор ДЮСШ                                                                               А.В. Шаракін