Кращі учні Веселівської різнопрофільної гімназії отримали подяки від народного депутата

Веселовский район

На останній у поточному році урочистій лінійці у Веселівській районній різнопрофільній гімназії, яка зібрала всіх у спортивній залі закладу, підбили підсумки участі школярів в олімпіадах, творчих та спортивних конкурсах.

Під аплодисменти присутніх та під звуки гімназичного гімну понад вісімдесят учнів отримали грамоти та нагороди за досягнуті результати.

Крім адміністрації навчального закладу із досягненнями переможців привітав і народний депутат України Артем Пшонка. Подяки від нардепа за жагу до перемоги були вручені цього дня переможцям районних предметних олімпіад.І все це проходило у рамках всеукраїнської благодійної акціі"Даруймо дітям зимове свято"

Создан 27 дек 2013