Підведення підсумків спортивного року у Веселівській ДЮСШ

Веселовский район

21 грудня 2013 року Дирекція Веселівської  ДЮСШ підвела підсумки з основної, спортивної діяльності закладу за 2013 рік. Свято, де відзначили кращих вихованців ДЮСШ, розпочалося о 9 годині. Тепло привітала учасників заходу голова райдержадміністрації Куковинець І.М. У своєму виступі вона відмітила про ту позитивну динаміку, що відбувається у стінах нашого позашкільного закладу, де сьогодні усього п’ятьма видами спорту займається 335 учнів. Після свого привітального виступу Ірина Миколаївна нагородила шістьох учнів, у яких найвищі досягнення у році, що завершується подяками від народного депутата України Пшонки А.В. Це вихованці тренера-викладача пауерліфтингу Лисенка Миколи Миколайовича Шувалов Максим-чемпіон України і Запорізької області 2013 року та Носенок Ілля чемпіон Запорізької області 2013 року. Це, також, вихованці тренера-викладача з вільної боротьби Євстігнєєва М.І. чемпіони області 2013 року та учасники чемпіонату України Соболь Володимир та Бабаян Антон. Подяки від народного депутата України голова райдержадміністрації вручила і дівчатам відділення баскетболу ДЮСШ-чемпіонам Запорізької області 2013 року, учасницям всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги, чемпіонат якої триває зараз,Шеці Анні та Галдіній Євгенії.

А потім директор Веселівської ДЮСШ вручив подяки від дирекції закладу ще багатьом юним героям спорту за 2013 рік. Аринін Едуард, Талицьких Михайло, Демидов Сергій, Гапонов Станіслав, Тополь Катерина, Озодов Желаладдин, Шмиголь Данило, Шмиголь Микита, Куцерков Ярослав, Тополь Максим, Ступін Данило, Пасс Ілля, Піддубний Ілля, Урсу Олександр, Маслюк Олександр, Волков Олег та Мороз Ігор –вихованці відділення вільної боротьби. Шкіндер Дмитро, Шкіндер Денис, Спірідонов Антон, Шорлай Микита, Михайличенко Вадим і Корчевський Олег –вихованці відділення пауерліфтингу ДЮСШ. За успіх на чемпіонаті області у 2013 році подяки були вручені дівчатам відділення баскетболу Стойковій Єлизаветі, Дергачовій Анжелі, Башлай Ользі, Шершньовій Лілії, Тарасенко Ользі та Шило Анастасії, яка святкувала у цей день свій день народження.

Свої подяки від дирекції отримали також і тренери-викладачі ДЮСШ працівники без яких неможливий учбово-тренувальний процес і ті успіхи що має школа зі своїми учнями. Основні працівники Лисенко Микола Миколайович, Євстігнєєв Микола Іванович та Божко Сергій Леонідович. Та сумісним, що працюють у філіях спорт-школи Білий Ігор Іванович, Сенюков Олександр Едуардович, Остроконь Юрій Валентинович, Мухін Валерій Борисович, Дичко Вікторія Вікторівна, Хотько Руслан Семенович, громадський тренер Бєліков Віталій Олександрович та директори навчальних закладів Кривко Ігор Олексийович та Федоров Олег Вікторович –депутати районної ради, керівники, які завжди в авангарді роботи з молоддю і спортом.

Після закінчення урочистої частини свята, відбулися змагання з баскетболу серед дівчат. Участь взяли 5 команд: Менчикурівська, Чкалівська, Білоріцька та Веселівська №1 загальноосвітні школи. Поза конкурсом зіграла свої матчі ДЮСШ. В результаті дуже напружених боїв чемпіонами новорічного турніру стали дівчата з Менчикурівської школи. На другому місці, поступились одним очком, Білоріцька школа, на третьому Веселівська ЗОШ №1. Були визначені кращі гравці в командах. У Чкалівській команді- Добровечір Вікторія, у Веселівській ЗОШ №1- Войтюк Ірина, у Білоріцькій школі кращою визнана Цвіль Анастасія, у Менчикурівській команді- Старостенко Юлія, у команді ДЮСШ Дергачова Анжеліка. Найкращою на турнірі визнана Шило Анастасія з команди ДЮСШ.

Спортивне свято дитячо-юнацької спортивної школи пройшло під патронатом народного депутата України Пшонки А.В. У роботі заходу взяли участь працівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Баранчук С.М. та Козюра М.Ю.

Директор Веселівської ДЮСШ                                     Ю.В. Козюра

Создан 25 дек 2013