«Танці з зірками» вже на Михайлівщині

Михайловский район

За ініціативою керівника гуртка бального танцю «Алексія» О.С. Плетень колектив працівників Дитячого центру вирішив провести свято «Танці з зірками», що і відбулось нещодавно у Михайлівському районному будинку культури.

Підготовку почали заздалегідь.

На проби запрошувалися дорослі. Врешті, шість пар визначилися і почали підготовку. В якості зірок виступили вихованці старшої групи гуртка бального танцю «Алексія» — бронзові, срібні та золоті призери Міжнародних танцювальних конкурсів «Артбомб» та «Мегаполіс».

І ось 7 грудня Дитячий центр презентував свою програму «Танці з зірками» в РБК.

Свято відкрили чудовим вальсом пари конкурсантів: пара № 1 — Ольга Лиходід та Владислав Білоконь, пара № 2 — Ліля Лякішева та Сергій Принзюк, пара № 3 — Ксенія Єськова та Станіслав Косенко, пара № 4 — Максим Кудерчук та Анжеліка Шелемаха, пара № 5 — Катя Козлова та Максим Волков, пара № 6 — Ілля Дерев’янко та Анастасія Даниленко.

Судити конкурсну програму було запрошено журі у складі Т.О. Кучерявої — начальника відділу освіти РДА, В.П. Рикуна — заступника головного лікаря ТМО та Н.В. Удовіченко — заступника директора агрофірми «ЮлеНа».

Пари-конкурсанти винесли на суд журі та глядачів прекрасні танцювальні композиції: ча-ча-ча, джайв, блюз, румба, самба, квікстеп. Всі постановки готувала керівник гуртка О.С. Плетень.

Перед початком конкурсної програми відбулась презентація гуртка бального танцю «Алексія». Глядачі також змогли побачити фотографії конкурсантів з місця роботи та навчання, фотографії з репетицій пар.

Вихованці Дитячого центру підготували цікавий концерт, в якому виступили Катя Рачук, Маргарита Воробець (вокальний гурток «Мелодика»), молодша, середня, старша групи гуртка «Алексія», які показали прекрасні танці «Маша та ведмідь», «Полька», «Україна».

Програма «Танці з зірками» була настільки цікавою, що час пролетів дуже швидко. Хтось виступив краще, хтось поступився, але не хотілося б когось виділяти. Всі учасники — молодці!

Перший сезон «Танці з зірками» завершено.

Всі пари нагороджені почесними дипломами, сувенірами, календарями з фотографіями учасників конкурсу та святковими тортами.

Галина НЕХОДА

За матеріалами газети «Михайлівські новини»

Создан 13 дек 2013