Дмитро Дульнявко - гордость Пришиба и всего Михайловского района

Михайловский район

У місті Енергодар пройшов Всеукраїнський турнір з боксу «Майбутній олімпієць». У змаганнях взяли участь 150 спортсменів (2001-2005 років народження) з чотирьох областей: Київської, Дніпропетровської, Полтавської і нашої, Запорізької.

Михайлівську дитячо-юнацьку спортивну школу на цих змаганнях представляв десятирічний Дмитро Дульнявко, учень Пришибської загальноосвітньої школи.

Юний боксер провів два бої. В першому з них його супротивником був спортсмен з Енергодара, якого Дмитро швидко переміг (технічний нокаут) уже в другому раунді. В фіналі представник Михайлівського району зустрівся також із енергодарівцем, вихованцем ДЮСШ ім. Манзулі. Дмитро Дульнявко провів бій у три раунди й виграв за очками, виборовши звання переможця Всеукраїнського турніру.

Боксеру з Пришиба всього десять років, а він до цього турніру вже був переможцем обласних змагань з боксу в своїй віковій групі. Невдовзі він візьме участь у різдвяному турнірі області з боксу, який проходитиме в місті Бердянську. Тож побажаймо хлопцеві успіху! Він — наша спортивна надія!