Виставка творчих робіт «Ми все зможемо» до Дня інвалідів

Веселовский район

«Творчість - засіб, за допомогою якого людина розмовляє з навколишнім середовищем. Каже те, що неможливо сказати словами або показати рухами».

Свій внутрішній світ, бачення навколишнього середовища та емоції, вже другий рік передають талановиті  особливі  діти на виставках, присвячених Міжнародному дню інвалідів.

В цьому році кількість учасників з 4 збільшилась до 7.

Роботи були представлені різного ступеня складності за такими напрямками  мистецтва: картини з дрібно нарізаних вовняних ниток   і особливим чином зігнутого паперу, об'ємні роботи з бісеру, панно із зерен різних культур, живопис, вишивка, в’язання, авторські іграшки.

Майстри, які взяли участь у виставці, різного віку. Це ще раз доводить: у творчості обмежень – немає. Вже другий рік на виставці презентують свої роботи Котляр Юлія, Черевченко Яна, Тіреня Ксенія, Сиса Ганна.

Номінантами виставки стали Іванченко Євгенія, Остопарченко Софія, Прусенко Катерина.

Представлені роботи дивують та надихають. Сподіваємось, що учасники виставки  і надалі будуть здивовувати та вражати своїми витворами.

З подяками та солодкими подарунками виставку творчих робіт відвідала голова райдержадміністрації Ірина Миколаївна Куковинець, заступник голови райдержадміністрації Світлана Михайлівна Міщенко.

Козюра Михайло Юрійович, заступник керівника Веселівської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» передав учасникам  виставки  подарунки від народного депутата Артема Вікторовича Пшонки.

Музичні подарунки  особливим дітям подарували  учні музичної школи.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації за співпрацю в організації проведення виставки висловлює щиру подяку батькам учасників виставки, начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації,  директору районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, колективам районної центральної бібліотеки  та музичної школи.

управління соціального захисту

населення райдержадміністрації