День боротьби зі СНІДом у Якимівському районі

Акимовский район

28 листопада у актовому залі Якимівського професійного аграрного ліцею була проведена акція з нагоди боротьби зі снідом, яка щорічно проходить 1 грудня.  Організаторами даного заходу виступив районний центр соціальних служб для сім 'ї, дітей та молоді разом з районною організацією «Молоді регіони».  Повчально – виховну лекцію щодо профілактики цієї страшної інфекції імунодефіциту  людини провела виконуюча обов’язки директора Якимівського центру Н.С. Волошко. Вона розказала про шляхи зараження інфекцією, спираючись на статистичні дані щодо кількості ВІЛ- інфікованих осіб та щодо масштабності даної проблеми.

Емоційним був виступ депутата Якимівської  районної ради, голови районної організації «Молоді регіони»  Тимків Олексія Миколайовича, який наголосив на тому що дана хвороба має дуже високий відсоток захворювання в Україні «СНІД та ВІЛ –інфекція – проблема, яка невпинно крокує вперед, забираючи життя мільйонів людей, а Якимівський район не є виключенням».

Активісти «Молодих регіоналів» по закінченню заходу роздали кожному  інформаційні буклети стосовно методів захисту від СНІДу та засоби індивідуального захисту. Даний захід ще раз показав свою важливість на формування світосприйняття молодого покоління України.

Создан 02 дек 2013