Турнир по баскетболу среди девочек

Веселовский район

Протягом двох тижнів у районі проходила першість з баскетболу серед дівчат загальноосвітніх шкіл. У спортивному залі Веселівської ДЮСШ, після закінчення зональних змагань, у п’ятницю 22 листопада, для участі у фінальному турнірі зібралися 6 кращих команд району : КЗ «Веселівська ЗОШ№1», КЗ «Білоріцка ЗОШ», КЗ «Чкалівська ЗОШ», КЗ «Менчикурівська Зош», КЗ «Широківська ЗОШ» та баскетболістки Веселівської різнопрофільної гімназії. У результаті напружених змагань у боротьбі за третє місце зійшлися широківські дівчата та Менчикурівська ЗОШ, де перемогу святкували менчикурівські спортсменки. А чемпіонами, уже вкотре, стали дівчата з районної Гімназії, впевнено перемігши, чкалівських дівчат. Організаторами були визначені кращі в командах. У команді з Білоріцької школи – Крисіна Ольга, у Веселівській ЗОШ №1 – Філь Римма, у Широківській ЗОШ – Русанова Юлія, у Менчикурівській ЗОШ – Вовк Ірина, у Чкаловській ЗОШ – Яценко Альона і у районній гімназії – Шека Анна. Кращим «снайпером» чемпіонату визнана Шило Анастасія з районної гімназії, яка закинула найбільше м’ячів. Кращим гравцем змагань визнана баскетболістка з районної гімназії – Галдіна Євгенія. Всі кращі гравці отримали пам’ятні подарунки. Змагання пройшли за підтримки народного депутата України А.В. Пшонки, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та приватного підприємця Максимчука В.А. Баскетболістки районної гімназії - вихованки ДЮСШ Галдіна Євгенія, Тарасенко Ольга та Шека Анна з 28 листопада у складі обласної дитячо – юнацької спортивної школи розпочинають участь у змаганнях всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги – чемпіонаті України, який буде тривати з листопада по квітень з кращими командами України.

М. Козюра

Создан 25 ноя 2013