Спортивне свято до Дня студента

Веселовский район

20 листопада у Веселівському професійному аграрному ліцеї відбувся другий спортивний  фестиваль під гаслом «Ліцей за здоровий спосіб  життя», присвячений міжнародному Дню студента.
Всіх учасників змагань та учнів ліцею привітала голова райдержадміністрації Куковинець І.М.
Також учнів привітав заступник голови Веселівської громадської організації «Молоді регіони» Козюра М. та  передав вітання від народного депутата України Пшонки А.В. та його помічника Казанцева А.О. та вручив подарунок у вигляді спортивного інвентаря для повноцінних занять фізичною культурою.
У програмі фестивалю були такі види спорту: армрестлінг, шахи та шашки. Змагання досить видалися цікавими.
У ваговій категорії до 55 кг. Чемпіоном став Ребар А., друге місце – Закалюжний А., на третьому – Котляров А. 65  кг: чемпіон – Папюк В., срібло – Мартинов А., бронзова нагорода – Дін О. Вагова категорія 75 кг: перше місце виборов – Вакула В., на другому Нагорних Р., на третьому  - Чиглінцев С. 85 кг: чемпіон – Шарлай М., друге місце – Шматко П. Армрестлінг дівчата: на першому місці –Рєзанова Ю., на другому - Рощіна А., на третьому – Патока Н.
Шашки дівчата: чемпіонка турніру – Саттарова Л., друге місце – Рощіна А., третє у Пасько О.              У юнаків на першому -  Волін О., на другому – Шаповалов І.,  третє у Русанова Ю.
Шахи юнаки: перше місце – Мартинов А., друге у Шарлая М., третє виборов – Вітюк О. У дівчат на першому – Саттарова Л., друге  - Кириленко А., третє – Осіпова Ю.
М.Козюра

Создан 22 ноя 2013