«Першість району з футболу»

Михайловский район

Минулої неділі відбулась фінальна гра осіннього кубку Михайлівського району з футболу та відбулося нагородження фіналістів «Першості району з футболу». Фінал проходив під патронатом народного депутати України А.В. Пшонки та молодіжної громадської організації «Молоді регіони».

За звання володаря осіннього кубку змагалися команди СВК Нива (смт. Михайлівка) та команда «Обрій» (с. Плодородне).

В нелегкій боротьбі команда «Обрій» виборола перемогу у «СВК Ниви» з рахунком 3:2. Я недаремно назвала боротьбуа нелегкою. Спортсмени обох команд боролися за право володіти м’ячем та забити гол у ворота суперника як справжні леви! У першому таймі два гола забили команда «Обрій», але після перериву гравці команди «СВК Нива» зібрали свої сили та почали атакувати ворота суперників. В результаті цих атак рахунок зрівнявся 2:2. Атмосфера між гравцями загострювалася з кожної секундою. У другому таймі кожна команди отримала по жовтій карточці за непрофесійну поведінку на футбольному полі і навіть гравець з команди СВК Нива отримав червону. До кінця матчу гравці Ниви грали вже у не повному складі. Можливо це й стало причиною іх програшу, адже майже на останніх хвилинах гравці Обрію забили вирішальний гол!

Всі команди отримали медалі та грамоти, а в арсеналі команди-переможців з’явилась нова нагорода «Осінній кубок Михайлівського району 2013»