День учня в Урожайнівській ЗОШ

Токмакский район

Доброю традицією в Урожайнівській ЗОШ стало проведення Дня учня – свята, яке вчителі організовують перед осінніми канікулами для своїх вихованців. Цього рік до свята приєдналась й Токмацька районна організація «Молоді регіони», представники якої завітали на цей захід.

Розпочався день з урочистої лінійки, на якій вчителі вітали учнів, розповідали про успіхи та досягнення своїх вихованців, а учні провели конкурс для класних керівників «Клас очима класного керівника», за умовами якого класні керівники повинні з виставлених картинок обрати картинку, що асоціюється саме з його класом. Також у  виконанні педагогічного колективу школи на честь учнів лунали пісні, вірші та теплі слова побажань. Після святкової лінійки учні запрошені на нестандартні уроки.  Предмети учні обирали самостійно, а не йшли на навчання за розкладом, як завжди. Такий підхід до навчання дуже сподобався дітям і всі залюбки відвідали улюблені предмети.

Після уроків для учнів 5-11 класів організовано конкурс «Я – особистість», під час якого класний керівник з одним із учнів свого класу змагалися с іншими класами та показували свої здібності у різних конкурсах.  На початку програми директор школи Людмила Анатоліївна Петренко привітала всіх з святом, побажала гарно відпочити на канікулах та всім конкурсантам успіху. До привітань залучилась й голова районної організації «Молоді регіони» Анастасія Антипенко, яка перш за все передала вітання учням та викладачам від народного депутата України Артема Вікторовича Пшонки, бажала школярам успіху в навчанні та перемог.

Перший конкур був у вигляді презентації, під час якої вчитель зі своїм вихованцем повинні були презентувати себе - розповідали про себе, свої захоплення та вміння, а саме головне що це треба було продемонструвати оригінально та отримати найвищі бали журі. Також на конкурсантів чекали такі конкурси: «фізкульт хвилинка»,  «моє хобі» та різні розважальні вікторини. За конкур «фізкульт хвилинка» від молодих регіоналів кращі спортсмени отримали спортивне знаряддя.

За результатами всіх конкурсів перемогла учениця 10 класу Ковалюк Вікторія зі своїм класним керівником Л.А. Лисенко. Від народного депутата України Артема Пшонки та громадської організації «Молоді регіони» Вікторії отримала енциклопедію, яка стане їй у пригоді на «шляху знань». Інші конкурсанти отримали заохочувальні подарунки.

А для того щоб в майбутньому свята в Урожайнівській школи проходили на вищому рівні Анастасія Антипенко від народного депутата А.В. Пшонки передала керівництву школи подарунковий сертифікат на придбання музичного мікрофону.

Создан 30 окт 2013