До 70-річчя Дня визволення Веселого

Веселовский район

До 70-річчя Дня визволення Веселого від німецько-фашистських загарбників у Веселівській ДЮСШ  проведено турнір з баскетболу серед дівчат

Приймали участь чотири команди – випускники гімназії, чемпіони Мелітопольського району – Трудівська школа, наша Широківська школа та господарі майданчику – чемпіони Запорізької області – Веселівська ДЮСШ. Дівчата з ДЮСШ стали чемпіонами турніру. На другому місці – випускниці гімназії 2010 року, на третьому – гості з Мелітопольського району. Приємне враження залишили широківські баскетболістки, молода і перспективна команда, яку очолювала директор школи Герасименко А.К.

Команди, переможець та призери нагороджені кубками та грамотами, кращі гравці команд подарунками від народного депутата України А.В. Пшонки. Кращим гравцем змагань визнана баскетболістка ДЮСШ Тарасенко Ольга.

Також допомогу в організації надали відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, громадська організація «Молоді регіони» та приватні підприємці Цап Федір та Абдулаєв Вагіф.

Ю.Козюра

Создан 30 окт 2013