До Дня робітників соціальних служб

Приазовский район

В Приазовському районі наразі стало дуже поширеним явище влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім'ї громадян, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. На сьогоднішній день в районі функціонують 13 прийомних сімей та 4 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховуються 55 дітей з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування. До кінця року планується створення ще 1 прийомної сім'ї з влаштуванням до неї 3 дітей та поповнення вже існуючої прийомної сім'ї 2 дітьми.

Доброю традицією стало щомісячне проведення круглого столу з прийомними батьками та батьками вихователями, на яких обговорюються нагальні проблеми та відбувається обмін досвідом.

В проведенні круглого столу активну участь приймають всі соціальні служби району.

В жовтні темою круглого столу стало актуальне питання поповнення вже існуючих сімей новими дітьми з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування, адаптація дитини в родині та новому шкільному колективі. Своїм цінним досвідом поділилася прийомна мати та вчителька Ботіївської загальноосвітньої школи з багаторічним стажем Чернєва Світлана Григорівна, яка на власному прикладі пізнала всі труднощі інтеграції прийомної дитини в суспільство та сім’ю.

Під час засідання  батькам було показано короткометражний фільм Ролана Бикова “Я сюда никогда не вернусь”, який висвітлює трагедію дитини, мати якої веде асоціальний спосіб життя.

До засідання круглого столу був залучений голова Приазовської районної молодіжної громадської організації “Молоді регіони” Нарбеков Антон Сергійович, який наголосив, що справа, яку роблять прийомні батьки та батьки-вихователі – героїчний вчинок, приклад добра і людяності. В той час, коли діти не потрібні рідним батькам, ці люди віддають своє тепло та вкладають свою душу у виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського виховання.

Служба у справах дітей райдержадміністрації, прийомні батьки та батьки-вихователі нашого району висловлюють подяку народному депутату України А. В. Пшонці та голові Приазовської районної молодіжної громадської організації “Молоді регіони” А. С. Нарбекову, за організацію солодкого столу.

Служба у справах дітей

Райдержадміністрації