Пройшов чемпіонат області з пауерліфтингу

Веселовский район

18 жовтня  у місті Мелітополі відбувся 26 чемпіонат області з пауерліфтингу.  Участь у змаганнях прийняли 51 спортсмен. Вони були відбірними на участь у чемпіонаті України.

Від Веселівської ДЮСШа у змаганнях прийняли участь 8 атлетів. У ваговій категорії до 53кг успішно виступив учень Веселівської ЗОШ №2 Носенок Ілля, у сумі триборства  показав 292,5кг і вперше став чемпіоном області. У вазі до 66кг учасниками чемпіонату були два учні з районної різнопрофільної гімназії Шкіндер Дмитро та Корчевський Олег. Дмитро зайняв друге місце – 320кг, а Олег – третє місце із сумою 295кг. У категорії до 74кг учень Веселівського ПАЛу Михайличенко Вадим зайняв третє місце із сумою 430кг, а учень  районної різнопрофільної гімназії Шкіндер Денис (йому лише 13 років!) зайняв ІУ місце з результатом 380кг. У вазі 83кг виступав учень районної різнопрофільної гімназії Шувалов Максим.  Із результатом у 455кг він став абсолютним чемпіоном області серед юнаків.

У вазі до 93кг на другому місці учень Веселівського ПАЛу Шарлай Микола – 455кг. Абсолютним чемпіоном серед дорослих та юнаків, зайнявши перше місце, став також наш ліцеїст Спірідонов Антон. Він у трьох вправах набрав суму 790кг, що вище нормативу майстра спорту на 32,5кг.  Обох спортсменів тренерує Бєліков В.О.. Віталій Олександрович допоміг при організації зборів, коли команда готувалась до чемпіонату, за що йому висловлюють подяку всі спортсмени.

За традицією, отець Олександр благословив атлетів напередодні змагань, а також допоміг матеріально.

Велика подяка всім нашим майстрам-атлетам за успішний виступ на чемпіонаті області.

Создан 25 окт 2013