Традиційний турнір до Дня Визволення

Веселовский район

19 жовтня відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, громадською організацією «Молоді регіони» за підтримки народного депутата України Пшонки А.В.   у приміщенні Веселівської ДЮСШ проведено районний турнір з волейболу серед чоловіків присвячений 70-ій річниці від Дня визволення селища від німецько-фашистських загарбників.

У турнірі прийняло участь чотири команди: Веселе-1, Веселе-2, с.Гоголівка та с.Новоуспенівка. В результаті ігор, які проходили за коловою системою місця розподілені наступним чином: на третьому місці – с.Гоголівка, друге місце посіла команда з Веселе-2 і чемпіоном турніру стала команда Веселе-1.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами від народного депутата.

М.Ю. Козюра

Создан 24 окт 2013