Проводи до Збройних Сил України

Токмакский район

3 жовтня в Будинку культури міста Токмака відбулись урочисті проводи до лав Збройних Сил України призовників м. Токмака та Токмацького району. Цього разу 42 юнаки покинуть свої рідні домівки, щоб виконати свій громадянський обов’язок перед державою, опанувати військову майстерність.

На початку заходу з привітальними словами, настановами до призовників та присутніх звернувся військовий комісар В.Б. Вітер, який наголосив, що строкова служба – це сувора школа життя, але тому, хто її пройшов, буде значно легшее, знайти своє покликання, працевлаштуватись.

З привітанням від Токмацької міської ради виступив заступник міського голови Андрій Мамчак, який бажав призовникам легкої служби, впевненості, та мужності, не забувати своїх рідних та в тяжку хвилину підтримувати своїх товаришів. З вітальними словами до молодих людей звернулись заступник голови Токмацької РДА Єлизавета Савон, та заступник голови районної ради Анатолій Журбенко, які у своїх промовах наголошували на важливості даного етапу в житті кожного чоловіка, бажали хлопцям мужності, відваги та служити вірою і правдою на благо Батьківщини.

Передав вітання від народного депутата України Пшонки Артема Вікторовича його представник, директор БФ «Роби добро» Яків Пітоня, який бажав новобранцям здоров'я, витримки і успіхів у бойовій підготовці.

До привітань залучились голова Токмацької міської організації ветеранів України В.П. Щусь, голова товариства сприяння обороні України В.В. Майборода, учасник бойових дій в Афганістані, орденоносець, депутат Токмацької міської ради Г.В. Обілець.

Не стала осторонь цієї події Токмацька районна та міська організація «Молоді регіони». З привітаннями від молоді Токмаччини та побажаннями гідно виконувати свій обов’язок перед державою звернулась до призовників голова районної організації, депутат районної ради Анастасія Антипенко.

Напутні слова почули юнаки й від своїх батьків, які благословили своїх синів й кожному піднесли хліб-сіль, щоб служба була легкою. Натомість, один з призовників подякував батькам за хліб-коровай й від імені своїх побратимів пообіцяв не забувати писати і телефонувати рідним.

Також призовники від БФ «Роби добро» і народного депутата України Артема Вікторовича Пшонки отримали корисні подарунку так необхідні кожному солдату в повсякденному житті, які вручив директор Яків Пітоня.

В добру путь, дорогі призовники!

Создан 10 окт 2013