День працівника освіти в Якимівському районі.

Акимовский район

6 жовтня наша країна святкує свято -  День вчителя. Це свято було засновано Указом Президії  Верховної  Ради СРСР від 29 вересня 1965 року.

У 1994 році ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день учителів (World Teachers' Day),  який відзначається щорічно 5 жовтня. Дуже активно в цьому святі прийняла участь Якимівська района організація «Молоді регіони». Так, активісти організації відвідали педагогів-пенсіонерів Якимівського району серед яких: Царькова М.І., Безугла Ж.М.,   Подольська К.І. , Подзолкова Н.Р., Заборак В.І.,  Строганцева А.Ф., Байраченко Л.Ф., які від 30 до 50 років своєї трудової діяльності провели у школі, віддаючи свої сили, знання та серце дітям. Активісти районної організації передали вітання та квіти педагогам  від народного депутата України А.В.Пшонки, увага якого постійно прикута до нашого регіону та його мешканців.

Зі словами вдячності до народного депутата під час зустрічі з молодими регіоналами звернулась Безугла Жанна Максимівна: «Велике спасибі Артему Вікторовичу за турботу та увагу, бо триває час і про нас вже зовсім забудуть, а він пам’ятає. А нам, педагогам, це не тільки дуже приємно, а й надає наснаги!».

Создан 06 окт 2013