Всеукраїнський день бібліотек в Якимівському районі

Акимовский район

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме  бібліотекарі, допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Так, голова  районної організації «Молоді регіони» Тимків Олексій та його помічник Сєлєвіч Деніс привітали  бібліотекарів Якимівського району з професійним святом, та передали від народного депутата України А.В. Пшонки  поздоровлення  та комплект книг, серед яких «От боли голос хрипнет» и «Генерал Антипенко Н.А.», які поповнили фонди Якимівської районної бібліотеки.

Надалі, активісти районної молодіжної організації пообіцяли підтримувати усі починання місцевих бібліотекарів та надавати посильну допомогу.

Создан 06 окт 2013