Фестиваль фізичної культури та спорту у Веселівському районі «Молодь за здоровий спосіб життя»

Веселовский район

Чудова погода зустріла учасників свята – Дня фізичної культури та спорту - у суботу, 14 вересня. Молодь району зібралась на центральній площі селища для участі у легкоатлетичному пробігу до спортивного комплексу районної гімназії. О 10.30 був даний старт. На дистанцію приблизно 1 км вийшли всі бажаючі. У районній різнопрофільній гімназії всі учасники свята вишикувалися біля гімнастичних перекладин, де мали відбутися досить популярні змагання зі стрітворкауту.

Учасників тепло привітала голова райдержадміністрації Ірина Куковинець. Перед початком турніру відбулися показові виступи атлетів із села Запоріжжя та вже досвідчених гоголівців. Про види змагань розповів досвідчений майстер з воркауту, головний суддя змагань, лідер Гоголівської команди Кушнір Олексій.

Змагалися атлети у трьох видах: силовий фрістайл серед юнаків та дівчат, підтягування з вагою 16 кг та віджимання від брусів з вагою 24 кг.

Чемпіонами у фрістайлі стали Ігор Пархоменко із с. Чкалово, у дівчат Катерина Горлач з Гоголівки. У підтягуванні з вагою 16 кг чемпіоном став знову ж І. Пархоменко. У віджиманні від брусів з вагою 24 кг переможцем виявився Влади-слав Пономаренко, учень КЗ «Веселівська ЗОШ №1».

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. Змагання пройшли за підтримки народного депутата України А.В. Пшонки.

А в спортивному залі Веселівської Дюсш відбувся баскетбольний турнір серед дівчат, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Чотири команди в результаті ігор виявили переможця. Ним стали дівчата Веселівської Дюсш, на другому місці білорічанки, на третьому та четвертому - менчикурівці та чкалівці.

Дуже було приємно, що дівчата Дюсш – чемпіони області 2013р., у цей святковий день отримали дорогі подарунки від народного депутата України Артема Пшонки – п’ять, майже професійних, баскетбольних м’ячів.

Почесні гості із Запоріжжя та голова райдержадміністрації І. Куковинець тепло привітали учасників змагань та передали вітання із побажаннями від Артема Вікторовича Пшонки. У цей же день дівчатам ДЮСШ зробив подарунок і приватний підприємець Юрій Пазенко, який подарував їм точно такі ж якісні 3 баскетбольних м’ячі.

М.Ю. Козюра

Создан 23 сен 2013