Народний депутат привітав з перемогою

Акимовский район

12 вересня в Якимівській школі боксу відбулась зустріч спортсменів і тренерів Якимівської ДЮСШ та активу районної організації «Молоді регіони»   з  А.О. Казанцевим- помічником народного депутата А.В. Пшонки.

В ході цієї зустрічі були обговорені основні напрямки роботи з талановитими вихованцями Якимівської ДЮСШ та взаємодія з районною організацією «Молоді регіони». Але,  увага цього дня була прикута до талановитого боксера з Якимівки,  Доброжанова Станіслава, який в період з 3- 7 серпня 2013 року на Всеукраїнськиї змаганнях з боксу в м. Скадовськ завоював золоту медаль. Анатолій Олегович передав Станіславу та його тренеру Гарбузову Є.М.  вітання та подяки за активну громадську позицію, пропаганду спорту та здоровий образ життя і високі досягнення у боксі , а також надав матеріальну допомогу юному спортсмену від народного депутата України А.В. Пшонки.

Депутат Якимівської районної ради, голова районної організації «Молоді регіони» О.М. Тимків також привітав Станіслава та Євгена з високими досягненнями та подарував дисконтні картки «Молоді регіони». Ще одна зірочка Доброжанова Станіслава засіяла на спортивному небосхилі нашої держави.

Создан 15 сен 2013