25 приазовських першокласників з багатодітних та малозабезпечених родин отримали нові портфелі

Приазовский район

В області триває акція «Першокласник», яка започаткована з метою підтримки першокласників з багатодітних та малозабезпечених сімей.

В Приазовський район були передані 25 ранців для таких першокласників. Ще 18 портфелів юним школярам подарує народний депутат Артем Вікторович Пшонка.

Кожен з 25 юних приазовців отримав подарунок особисто.

Також на теріторіі Приазовського району за підтримки Молодих Регіоналів та Партіі Регіонів проходить акція "Збери портфель першокласснику" ,де усі не байдужі люди мяють змогу прийняти участь.

У селах району шкільні ранці вручали сільські голови спільно з депутатами та представниками Приазовського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

В смт. Приазовське ранці дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей вручили заступник голови Приазовської райдержадміністрації Л.І. Полякова разом з директором Приазовського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Л.В. Шульгою.

Создан 21 авг 2013