Народний депутат привітав якимівського боксера із золотом!

Акимовский район

Нещодавно у Скадовську пройшли Всеукраїнські змагання з боксу ВФСТ "Колос" АПК України 2013 року серед юнаків 1999-2000 років народження.

У змаганнях взяли участь 134 спортсмени з АР Крим та 19 областей.

У складі збірної Запорізької області виступали восьмеро юних боксерів, серед яких був і наш земляк, вихованець Якимівської школи боксу ім. Л.П. Коростильова, багаторазовий призер районних, обласних та всеукраїнських змагань з боксу Стас Доброжанов.

Стас провів три бої. Його суперниками були спортсмени з Дніпропетровська, Рівного та Івано-Франківська. У першому раунді фінальної битви, відправивши свого суперника у нокдаун, Стас отримав беззаперечну перемогу, і приніс таким чином своїй збірній золото.

Народний депутат України Артем Вікторович Пшонка привітав з перемогою Стаса Доброжанова,та побажав йому перемог.

Зараз золотий призер разом зі своїм тренером Є.М. Гарбузовим ретельно готується до Чемпіонату України ФСТ з боксу.

У нашій розмові Стас згадав зустріч юних боксерів Запорізької області з олімпійськими чемпіонами В. Ломаченком, О. Усиком, О. Гвоздиком та Д. Беринчиком, яка проходила в рамках їхнього турне по Україні. Тоді Стас і пообіцяв, що з наступних змагань додому повернеться переможцем. Результат його слів — золота медаль! На меті — ще одна.

Создан 19 авг 2013