Самые свежие результаты уличного футбола 2013!

Веселовский район

17 липня  на майданчику Веселівського цеху газового господарства відбулося святкове відкриття першості району з міні-футболу серед вуличних команд. Учасників привітав перший заступник голови райдержадміністрації Ю.В.Голота, побажав юним спортсменам міцного здоров’я та нових перемог.

У цей день було зіграно перший тур чемпіонату. Результати ігор наступні: Веселе-Партизан – 4:0,  «Ізвєстія-1»-Калинівка – 4:0, Калинівка-Веселе – 3:1. Приємною несподіванкою стала ще зовсім юна команда «Ізвєстія-2», котра у грі з Новоуспенівкою здивувала своєю самовідданою грою та високою майстерністю, результат гри 1:3 на користь Новоуспенівки.

Серед бомбардирів вже з’явилися перші лідери: Ковтун Гліб – 3 голи, Бойко Артур («Ізвєстія») – 2 голи, Криулян Максим (Калинівка) – 2 голи, Жигленко Владислав (Новоуспенівка) – 2 голи.

Наступний тур буде зіграно 25 липня у с.Калинівка о 17.00.

Создан 18 июл 2013