РАЙОННИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ

Веселовский район

З нагоди приїзду волонтерів з Європи  до с.Чкалово Веселівського району, молодіжною громадською організацією «Молоді регіони» був проведений кубок з міні-футболу. Прийняло участь чотири команди: с.Менчикури, с.Калинівка, села Чкалово та Корніївка. Кожен з закордонних гостей з першої до останньої секунди захоплено дивилися на всі ігри турніру.

В результаті турніру місця розподілені наступним чином: на третьому місці – Калинівка, друге – Менчикури і чемпіоном стала команда ізс.Корніївка.

Нагороди призерам вручав один з гостей родом з Італії – Марко. Побажав спортсменам нових перемог, підвищувати свою спортивну майстерність і сказав, що рівень футболу нічим не відрізняється від Італійського.

Представники «Молодих регіонів» поспілкувалися з волонтерами,  та отримали цінний досвід.

Создан 18 июл 2013