У Михайлівці пройшов обласний турнір з футболу «Золотий колосок»

Михайловский район

Минулого тижня на базі Михайлівської ЗОШ №2 у рамках підготовки до Всеукраїнських змагань «Золотий колосок» пройшов однойменний відкритий обласний турнір серед юнаків сільських ДЮСШ.В турнірі взяли участь п’ять команд: Чернігівської, Кирилівської («Азовець»), Оріхівської, Михайлівської ДЮСШ та міста Дніпрорудного.

Змагання виявився цікавими та інтригуючими, незважаючи на те, що ігри проходили під палючим сонцем, що, звісно, заважало маленьким футболістам. Діти, незважаючи на свій вік (10-11 років), показували дуже гарну підготовку та майстерність володіння м’ячем. Всі команди змагалися за першість, як дорослі футболісти, з непідробними емоціями.

Фінальна гра між командами Кирилівської ДЮСШ «Азовець» та Чернігівської ДЮСШ виявилась напрочуд захоплюючою та непередбачуваною. По закінченню 2-х таймів рахунок гри 2:2, отже суддя призначає серію пенальті. Маленькі футболісти пробивали ворота суперників м’яч за м’ячем. Воротарі обох команд діставали такі м’ячі, які навіть досвідчені гравці не завжди беруть. Серія одинадцятиметрових ударів тривала майже 20 хвилин, і в результаті запеклої боротьби перше місце виборола команда Чернігівської ДЮСШ. Третє місце дісталося команді Оріхівської ДЮСШ, яка переграла нашу команду.

Завершилося футбольне свято церемонією нагородження, на якій голова обласної організації ВФСТ «Колос» А. Земляков та заступник голови Михайлівської РДА О. Денисенко привітали всіх учасників змагань, вручивши кубки, медалі та грамоти командам-переможцям.

Також були визначені кращі гравці та найкращі бомбардири. Турнір відбувся за фінансової підтримки місцевого підприємця О. Пенькова.

Создан 12 июл 2013