Народний депутат допоміг мешканцям Мар’янівки впоратися з наслідками стихії

Михайловский район

Буря, що розгулялася нещодавно зокрема й на території Михайлівського району, наробила подекуди шкоди. Так, у Мар’янівці вітер повалив кілька дерев та пошкодив кілька будинків. Серед постраждалих від негоди – Любов Хоботнякова з Мар’янівки. Вітер зірвав дах з її будинку, зруйнував фронтон.

Днями схвильована Любов Федорівна зателефонувала до редакції газети «Михайлівські новини» і повідомила, що її будинок уже накривають, саме в цей час кипить робота.

Допоміг народний депутат України Артем Вікторович Пшонка та «Благодійний фонд «Роби добро». Причому допомога надійшла досить швидко. Стихія бушувала в суботу, 29 червня, а гроші на відновлення даху надійшли вже за тиждень – у понеділок, 8 липня, тож у середу, 10 липня, на будинку красувався новий шифер. Машину, щоб його завезти, надав Олександр Кашляков, керівник ТОВ СПП «Алекс».

Любов Хоботнякова і вся її родина надзвичайно вдячні Артему Пшонці, працівникам офісу Партії регіонів у районі, де порядкують Тетяна Ільницька та її помічниці, директору фонду «Роби добро» Якову Пітоні, і Олександру Кашлякову – всім-всім, хто не залишив родину наодинці з бідою.

– Як гарно, що світ не без добрих людей! – раділа жінка. – Нехай їм їхні благі справи повернуться сторицею.

Создан 12 июл 2013