Веселівські спортсменки взяли участь у чемпіонаті України зі стрітболу

Веселовский район

В червні дівчата-баскетболістки Веселівської ДЮСШ, чемпіони області                                                         http://mo-re81.io.ua/s397111/veselivski_basketbolistki_-_chempionki_oblasti            – Шека Аня, Стойкова Ліза, Галдіна Женя та Шило Настя вперше взяли участь у обласному турнірі зі стрітболу (вуличний баскетбол), що проходив у Запоріжжі.

Команд було багато і досвід першої участі, у нових для веселівських спортсменок змаганнях, з’явився.

І ось вже 7 липня – нові змагання, у обласному центрі, на березі Дніпра – чемпіонат України зі стрітболу серед дівчат, який проходив під егідою Міжнародної федерації баскетболу (FIBA). Учасницями цього важливого турніру стали Галдіна Женя та Тарасенко Ольга.

Дівчата грали за дві різні команди обласної ДЮСШ. І перший успіх не заставив себе довго чекати. Чемпіонкою у складі своєї команди стала Тарасенко Ольга. Команда, у якій грала Галдіна Женя, зайняла трете місце.

Веселівські баскетболістки були нагороджені грамотами та медалями. Фінал цих престижних змагань, де учасниками будуть переможці з усієї України, відбудеться 24 серпня у столиці країни – Києві, на Майдані Незалежності, де Веселівщину гідно буде представляти учениця Веселівської ДЮСШ Тарасенко Ольга.

Создан 10 июл 2013