У Михайлівці відбувся турнір з паркового волейболу

Михайловский район

30 червня в центральному парку Михайлівки пройшов турнір з паркового волейболу, який присвячувався Дню молоді. Участь у ньому взяли чотири михайлівські команди та дві — гостей із с. Роздол та с. Братське.

Волейбольні баталії того дня розгорнулися на досить скромному майданчику під відкритим небом. І, незважаючи на надзвичайно спекотну погоду, гравці (і глядачі теж) отримали величезну насолоду й масу вражень від змагань.

Пристрасті на майданчику вирували. Однак переможець буває тільки один. Ним стала одна з михайлівських команд, у складі якої змагалися Дмитро й Андрій Саржани, Ольга Куракіна та автор цих рядків.

Решту призових місць теж посіли райцентрівські команди — учнів Михайлівських ЗОШ №2 та №3. Варто сказати кілька слів і про команди гостей. Вони завжди відгукувалися на запрошення. Тож дякуємо їм за підтримку спроб популяризувати волейбол у Михайлівському районі. І хоча гості не потрапили до призової трійки, кращі їхні гравці також були відзначені медалями.

Не можна не сказати про беззмінних (упродовж уже 5 років) організаторів турніру. Нинішнього року вони порадували й здивували учасників не тільки традиційним кубком, медалями, грамотами, а ще й подарунком — професійним волейбольним м’ячем для дитячо-юнацької спортивної школи.

Від імені учасників дякуємо головним організаторам — В’ячеславу Бойку та Володимиру Трояну.

Создан 05 июл 2013